PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Seka Aleksic

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 7693
Godina : 25
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Ikonica : na dan kad si rOdjen, rOdilO se sve na svetu stO vOlim jOvane.<33
Datum upisa : 12.01.2009

PočaljiNaslov: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:29 pm

Rodjena je 23.aprila 1981. godine u Zvorniku, u Bosni i Hercegovini.Rodjena je u znaku bika, sa podznakom vodolija. Njenu porodicu čine majka,otac i brat.
Išla je u osnovnu školu "Mitar Trifunović Učo" u Zvorniku. Njen učitelj je bio iskusni i provereni pedagog Irfan Nevzatović. Seka je sa njim i danas u kontaktu, i ti njihovi susreti su veoma dirljivi.
Seka je oduvek volela muziku, a njen pevački uzor je bila Vesna Zmijanac.
U osnovnoj školi je zbog izrazitog talenta za pevanje bila dugo godina solista u školskom horu, sa kojim je išla na brojna takmičenja, na kojima su osvajali najcešće prva mesta.
Prvi profesionalni nastup imala je u leto 1996 godine, a njen prvi orkestar sa kojim je nastupala zvao se "Strogo poverljivo".
U nerednih nekoliko godina pevački put je vodio Seku Aleksić po celoj bivšoj Jugoslaviji.
2000-te godine odlazi u Švajcarsku gde ostaje 2 godine. Tamo peva po klubovima i diskotekama i za kratko vreme postaje neprikosnovena zvezda za našu dijasporu, ne samo u Švajcarskoj.
Tamo je 2002 godine uradila svoju prvu matricu za cd.
Krajem oktobra 2002 godine, u hali sportova "Ada" u Ćupriji održan je deseti po redu festival narodne muzike "Moravski biseri" na kojem je Svetlana Aleksić pobedila glasovima publike.
Sutradan u svim novinama i revijama su osvanuli naslovi sa njenim imenom, i sa njenim fotografijama. Svuda su bile samo reči hvale, divljenja i najave nove zvezde naše estrade. "Nova mega zvezda je rodjena" pisalo je u mnogim revijalnim listovima.
Početkom decembra 2002 godine, u moćnoj produkciji i medijskoj prezentaciji kuce "Grand" objavljen je prvi cd Seke Aleksić sa vodećim hitom "Da sam muško", koji je postigao planetarnu popularnost.
U početnim nastupima na tv "Pinku", kao i na drugim tv kanalima, Seka je imala tremu,bila je po malo zbunjena, ali je svojom iskrenošću i spontanošću uspevala da šarmira sve, i kritičare, i voditelje i publiku. Imala je jedan cilj - "da bude najbolja"! I postala je najbolja!
Njeni nastupi zabeleženi su na svim svetskim meridijanima. Nastupala je na gotovo svim kontinentima, a najviše u Evropi.
Postala je neprikosnovena estradna zvezda na prostoru bivše Jugoslavije. Podjednako je vole u Crnoj Gori, Makedoniji, BiH, Hrvatskoj, Sloveniji, Bugarskoj, Rumuniji… itd
Nakon godinu dana , 2003-ce godine Seka objavljuje svoj drugi cd. I on je objavljen u produkcijskoj kući "Grand ", a autori pesama su proverena i najbolja ekipa na svetu, za ovu vrstu muzike - Dejan Abadić, Dragan Brajović Braja, Marina Tucaković…
I ovaj cd se pojavio početkom decembra. Njime je Seka definitivno potvrdila svoj uspeh, i njime je učvrstila svoje vodeće mesto na našoj estradi!
Zatim počinju da stižu razna priznanja, kao što su: "Oskar popularnosti", "Hit godine", "Pevačica godine", "Album godine", "Scenski nastup godine"…itd.
Status mega hita sa ovog cd-a ponela je pesma "Crno i zlatno".
U julu 2005 Seka je objavila svoj treći cd. Naslovna pesma na tom cd-u bila je "Dodji i uzmi me". Bio je to svojevrsni provokativno-ljubavni zov devojke ili žene, koji su sve dame prepoznale kao deo svog ženskog sentimenta, Sve pesme na ovom cd-u su postale veliki hitovi, a pesma "Iskoristi moje mane" je postala ženska himna. U novembru pomenute godine, tacnije 9-og novembra Seka je imala svoj prvi solistički koncert u Tuzli, u hali sportova "Mejdan", gde ju je dočekalo 8 hiljada obožavalaca!!! Seki je posebno drag taj koncert jer je njemu prisustvovao, pored svih, dragih joj ljudi, i njen učitelj iz osnovne škole Irfan Nevzatović!
Zatim je usledio humanitarni koncert u Sremskoj Mitrovici, u sportskoj hali "Pinki", pod nazivom 'SEKA ZA OSNOVCE'. Ovim koncertom Seka je uspela da pokaže svu širinu svoje duše.
Ona je ceo prihod od koncerta uložila u nabavku nekoliko desetina kompjutera sa opremom, i poklonila ih osnovnim školama u sremskom i mačvanskom okrugu!!!
Te iste godine Seka lansira i svoju modnu liniju pod nazivom 'RICH BITCH' koja je rasprodata u rekordnom roku. Ujedno je prva, i jedina naša zvezda koja je osnovala svoj sopstveni modni brend. Lepota modnih linija, atraktivnost krojeva, moderne boje, mladalački modeli, neupadaljive, a veoma ukusne dekoracije i aplikacije, kvalitet materijala, zastupljenost prirodnih materijala i tkanina, kao i modne kreacije koje naglašavaju lepotu tela… samo su neke od impresija modnih kritičara koji su videli ovu kolekciju…
Godinu 2006-tu Seka ce pamtiti, osim po brojnim nastupima širom sveta, i po svom prvom igranom filmu - "Mi nismo andjeli - treći deo", u kome je igrala lik "Smokvice". Ovom ulogom ona je ostvarila svoj detinji san da postane pevačica ili glumica. Seka je postala i pevačica, i glumica!!!
Pomenuti film je bio najgledaniji te godine u Srbiji, a Seka je dobila bezbroj komplimenata za odigranu ulogu.
U novembru 2007. godine svetlost dana ugledao je i njen četvrti po redu album, koji nosi naziv "Kraljica", po istoimenoj pesmi. Ovaj album Seka je spremala temeljno i studiozno, vodeći računa o najsitnijim detaljima, ne bi li opravdala poverenje velikog broja svojih fanova i poštovalaca, koji su ovaj album išcekivali sa velikim nestrpljenjem. Njihovo čekanje se ipslatilo, Seka ih je sve obradovala sa 11 novih hit pesama, koje su munjevito zavladale diskotekama, kafićima, cd plejerima...
Dragan Brajović, Dejan Abadić, Marna Tucaković i Romario potrudili su se da ovaj Sekin cd- zvuči moćno i antologijski! Posebnu čast Seka je imala što joj je pevač i kompozitor Sergej Ćetković, (koga privatno sluša i obožava njegove pesme), napisao jednu prelepu baladu pod nazivom "Reci gde smo mi", koja se takodje nalazi na ovom cd-u.
Mnogi su se pronašli u novim pesmama Seke Aleksić, a posebno pripadnice lepšeg pola. Novinari je proglašavaju neprikosnovenom kraljicom srpske estradne scene. Njena popularnost nije jenjavala, a interesovanje za njene nastupe bilo je ogromno, pa je usledila izuzetno posećena turneja po Evropi, kasnije i Americi, na kojoj Seka promoviše svoj četvrti album.
Uporedo sa novim albumom Seka je radila na svojoj modnoj liniji Queen S, u okviru koje se pojavljuju unikatni modeli haljina, nakit, a Seka najavljuje i modnu liniju za kucne ljubimce, po čemu je ponovo prva u Srbiji i okruženju. Osniva i humanitarni fond "Deci s ljubavlju" sa namerom da pomogne deci lišenoj roditeljskog staranja, topline i ljubavi.
Trenutno je u ljubavnoj vezi sa manekenom Mladenom Radulovićem koga je upoznala na snimanju spota za hit pesmu "Aspirin". Nešto kasnije njihovo prijateljstvo je preraslo u veliku ljubav. Pored svakodnevnih brojnih obaveza, Seka voli da svoje slobodno vreme provodi sa svojim dečkom sa kojim i živi. Seka ima dva kućna ljubimca, dve čivave - mužjaka Cezara i ženku Sofiju, koji je cesto prate na njenim brojnim putovanjima.
Svi novi izazovi kod nje dovode do euforije i žudnje da pobedi, da bude najbolja u svemu. Ona je rodjena kraljica i pobednica! Takvom ju je Bog stvorio, i ona tu misiju ostvaruje sa svakim novim projektom! Snagu i energiju prikuplja na egzotičnim mestima kao sto su: Kuba,Tajland, Egipat, Dubai, Bali…itd, a obožava da posećuje svetske centre kulture, poput muzeja, galerija, pozorišta i opera, gde obogaćuje svoje znanje i svoju dušu… Lepa, mlada, energična, maksimalno odgovorna i ambiciozna da u svemu bude prva i najbolja, beskrajno odana majci i porodici, verna prijateljima i drugovima, iskrena i spontana, prostodušna i osetljiva na socijalne probleme siromašnih i nemoćnih, obožavalac zdravog života i sporta, zdrave hrane i cveća, (naročito ruža), nežno raspoložena kada sunce izlazi, ili zalazi…itd. Seka Aleksić je jedinstvena pojava u svetu estradne umetnosti, koja je, van svake sumnje, najveća zvezda estrade prve decenije 21-og veka, sa izgledom da to ostane i u sledećim decenijama!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:31 pm

hmmm..sta mislite o Seki Aleksic?

Po meni je ona extra..skorz mi je simpaticna..samo sto se sada bas dosta uqojila..i bas mi je krivo sto je ostavila Zorana..a toliko qod. je bila sa njim i on joj je toliko kupio i pare davao..nnnccc..a inace je znam jos kada je imala 20qod. pevala je blizu mene u CH..bas je extra bila zqodna..a sada pravoo mece Razz..
Nazad na vrh Ići dole
taca-joca
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 15212
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Ikonica : http://www4.slikomat.com/09/0622/x22-jole-g.gif
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:31 pm

lepo peva i ima extra pesme
Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:32 pm

DiiSKOGRAFiiJA

Idealno Tvoja

Balkan

Dodji i uzmi me

Kraljica
Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:33 pm

taca-joca ::

slazem see taciceee..
Nazad na vrh Ići dole
taca-joca
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 15212
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Ikonica : http://www4.slikomat.com/09/0622/x22-jole-g.gif
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:35 pm

zaKiih ::
taca-joca ::

slazem see taciceee..

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:36 pm

Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Mar 21, 2009 9:41 pm

EKSKLUZIVNO: Seka Aleksić uradila novu tetovažu!

Pre nekoliko dana folk zvezda Seka Aleksić ponovo je otišla kod svog tatu-majstora i nekoliko sati posle toga njegov salon napustila je sa novom tetovažom. Inspiraciju za novu "šaru" na svom telu pronašla je u zvezdama, tako da stilizovani crteži ovih nebeskih tela sad sežu od ramena gotovo do lakta.
Inače, Aleksićeva je pre tačno deset godina telo ukrasila prvom tetovažom. Na nadlaktici je tada uradila tribal, nekoliko godina posle toga je na leđima istetovirala ime svoje majke, pa je na nozi iznad članka dodala novi tatu u vidu početnog slova svog imena, da bi poslednjih dana prošle godine u predelu trapeza istetovirala "Moje znanje je moja moć". Najnovija tetovaža proteže se od ove misli ispisane na engleskom jeziku, preko ramena, sve do lakta. Na pitanje da li će se na ovome zaustaviti ili će nastaviti da se tetovira, Seka kratko kaže: "Videćemo. Sve je to stvar trenutka, ali odluku o tetoviranju nikada ne donosim pre nego što dobro razmislim. Ovo mi je zasad dovoljno, a šta će se u budućnosti dešavati i kako ću razmišljati na tu temu, videćemo."
Ma koliko da ima korektnu saradnju sa medijima, Seka ne dozvoljava da joj neko preterano zaviruje u privatnost. Sam čin tetoviranja je nešto što je prilično intimno, ali je folk diva napravila presedan i ekskluzivno za svet.rs dozvolila da se taj trenutak zabeleži fotografskim aparatom.
Nazad na vrh Ići dole
music is in the air
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 2785
Godina : 24
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Datum upisa : 18.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Ned Mar 22, 2009 10:00 pm

extra je...evo sad pocela da mrsavi.....to mi je isto drago.....i extra pesme ima..imam neke posebne drage od nje..ali posebna mi je poslednji let....super je..
Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Pon Mar 23, 2009 2:10 pm

music is in the air ::
extra je...evo sad pocela da mrsavi.....to mi je isto drago.....i extra pesme ima..imam neke posebne drage od nje..ali posebna mi je poslednji let....super je..
Nazad na vrh Ići dole
wanja
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 8996
Godina : 22
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Ikonica :
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Pon Mar 23, 2009 6:12 pm

extra pesme ima a poslednji let i xirosima su wrx... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nikolasaric.forumotion.com/forum.htm
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sre Mar 25, 2009 12:40 pm

wanja ::
extra pesme ima a poslednji let i xirosima su wrx... cheers

slazem se..sve nove pesme su joj VRH kao i one prehodne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZmAjChE_94
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 4676
Godina : 23
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Ikonica :
Datum upisa : 16.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Čet Mar 26, 2009 8:13 pm

music is in the air ::
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://losserano.forumotion.com/forum.htm
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Ned Mar 29, 2009 2:06 pm

Intervju fanova!

fan_aleksic :
Seko,jel se može znati hoce li u ovoj sadašnjoj kolekciji biti i muške stvari,koliko đe biti ukupno pjesama na novom albumu i koji naslov ce nositi album?
-Kolekcija “QueenS” je veđ u prodaji,i kao sto vidiš nema muške kolekcije,što ne znači da je u sledećoj kolekciji neće biti. Što se tiče novog CD-a,on je u pripremi.
Da li si ikada bila u Hrvatskoj na ljetovanje i gdje?
-U Hrvatskoj na letovanju nisam do sada bila nikada. Više mi odgovaraju egotične destinacije,gde me niko ne prepoznaje,tako da zaista mogu da se odmorim.
Da li kaniš kupiti još neku životinju ili ne? Ako da,koju životinju?
-Cezar i Bjonda ce dobiti društvo još nekoliko čivava čim se uselim u novi dom.

Daca:
Ponovo si nam brineta, kajes li se da si se ofarbala ili si zadovoljna, pa ako smem da pitam: šta kaze Mladen? ;-)
-Zadovoljna sam novoj bojom kose i jako se lepo i prijatno osećam kao brineta, prija mi promena s vremena na vreme, a što se tiče Mladena,on je taj koji je želeo ovu boju kose.

Koji spot (naravno od tvojih pesama) je tvoj omiljeni?
-Najomiljeniji spot do sada mi je za pesmu “Boli stara ljubav” ujedno i najbolje odrađen.

Planiras nesto novo u vezi kolekcije, mozda kupaće kostime ili letnje haljine?! Ili čak Make-up by Queen S ?
- Za novu kolekciju je već pocela priprema,ovog leta radiću samo haljine za dnevne varijante od jako prijatnih materijala.

Jel' imaš neku stvar, koju uvek nosiš uz sebe i veruješ da ti donosi sreću i koja ti daje snagu i energiju, naprimer za nastupe?
-Imam ikonicu Sv. Nikole koji je moj zaštitnik i nju nosim godinama.

"ana":
Draga Seko, mene zanima da li bi prihvatila ponudu da gostuješ u emisiji zajedno sa Jelenom Karleušom? (npr, da je to neka emisija, recimo na DM sat tv-u)
-Ne.U mom okruženju se mogu naći samo ljudi koje cenim,poštujem i koji su jako uspešni u svom poslu,velike zvezde,dobri pevači,koji imaju velike karijere iza sebe,koji ne mrze kolege I koji ne hvale sami sebe već puste da to narod kaze,a takve osobe su samo dve - Ceca i Dragana Mirković.

Enis :
Dal i si planirala pesme kao sto su "Da sam muško",”U kafani punoj dima”.... itd da obradiš u novom aranzmanu?
-Mislim da nema potrebe obradjivati stare pesme,koje je publika zavolela onakve kakve su.

Najveća ljudska vrlina i mana su?
-Mana je svakako nepromišljenost i brzopletost,a vrlina lemenitost,humanist.

Znamo da volis tetovaze da li planiras jos koju?
-Planiram jos dve. Uskoro ce moji fanovi prvi imati priliku da vide ekskluzivno moje nove tetovaže.

Mirna :
Seko, do sad je bilo raznih ljubavnih pjesama na tvojim albumima, planiraš li možda na ovom neku drugačijeg sadržaja npr. neku prijateljsku?
-Pesme za novi CD još uvek pripremam,tako možda i takva neka pesma nađe svoje mesto na novom albumu.
Šta bi učinila da je sutra kraj svijeta?
-Sta tu ima da se čini.

Nemanja_ :
Seko,da li ulaziš u kucu Velikog brata?
-Moram reći da me takva vrsta marketinga i promocije ne interesuje.Tamo ulaze ljudi koji nisu poznati i na taj način pokušavaju da stiču popularnost, ja nisam jedna od njih.ponude jesam imala sa svaku sezonu VB, ali se završilo na tome.

nikole1578 :
Seko, htjela sam te upitati da li u novom album-u mislis postaviti pjesme "Jabuke i Vino", “Evo ima godina" i "Godinama" ???
-Na novom albumu bice zastupljene iskljucivo nove pesme,kao i do sada. Obrade tudjih pesama nece biti.

Ima li neki grad ili neka drzava u kojima nisi jos nastupala,a imas zelju da odes( mislim poslovno)??
- Ne.

Da li misliš mijenjati stil za svoj novi album, ili mozemo ocekivati pjesme kao Kraljica, Aspirin dakle pop muzika???
-Novi album će biti sličan kao “Kraljica”,ne želim da puno eksperimentišem sa žanrovima.Braja i Abadić su već sve smislili i sada samo sklapamo ideje.

Da li si ikad planirala izdati neki svoj Greatest Hits sa svojim najboljim pjesmama???
-Za sada još uvek ne planiram da izdajem svoje hitove,ali biće i toga.
Da li te povrijedi neki ružni komentar ili članak vezan za tebe u novinama??Kako reaguješ??
-Kada pročitam neku neistinu o meni,slatko se nasmejem i sve prepustim svom advokatu.

Rose:
Mene zanima da li si ikad razmišljala da izdas neke pjesme ili Album na engleskom jeziku???
-Ne,nisam od onih koje najavljuje pesme na engleskom,turneje po japanu,grčkoj spotove na mtv,,i posle sve padne u vodu. To je nepoštovanje publike kada lažete i izmišljate sve da biste bili u novinama.Ne razmišljam na taj način.

*Danijela* :
Izdala si vec svoju modnu kolekciju,da li si razmišljala ikako izdati svoj parfem ili svoju kozmeticku liniju???
-Imam dosta ideja o svemu tome,koje se nadam da ću realizovati sa nekom od sledećih kolekcija.

_Tihana_Zagreb :
Kada pogledaš unatrag i vidiš svoj put pjevačice od samih početaka pa do danas, ima li nešto što bih promijenila, što bi učinila drugačije da sve to moraš prolaziti ponovno?
-Ne,sve mi ide savršeno u poslu.
Svidjela mi se jako tvoja uloga u filmu "Mi nismo Anđeli 3" i jako bih te voljela ponovno vidjeti u nekom filmu. Jesi li dobivala kakve ponude i planiraš li ponovno uskoro zaigrati neku ulogu?
-Nemam tih planova. Sada sam posvećena pored svog posla humanitarnom fondu i nemam vremena za bilo šta drugo.
Možemo li uskoro očekivati tvoju knjigu?
- Izdavanje knige je za sada u drugom planu,ali bićete obavešteni na vreme o izlasku moje knjige u prodaju.
Pratiš li naše radove u temama "FASHION" i "SVE ŠTO ŽENE VOLE"? Što misliš o njima?
-Na forum dolazim onda kada imam vremena,ali pomno pratim dešavanja, kao i pomenute teme i teme su zaista divne i inspirativne.

Eragon:
Hoće li novi album pratiti i novi imidž, kao i kod prethodnih albuma?
-Neka to za sada bude malo iznenadjenje za sve vas.
Svima nam je poznato da si u jednom rekordnom roku postala jedna od najpopularnijih i najtiražnijih pjevacica na Balkanu,koja je tajna tvog uspjeha ?
-Tajna mog uspeha je što moje pesme imaju dušu,dajem svoj maksimum, na nastupima,pevam iz srca i duse.Volim kontakt sa publikom,koja mi daje snagu i energiju da sam ovakva kakva sam sada.
Mnogo radis,putuješ,obaraš rekorde gdje god da nastupas,gostuješ na tv-u,daješ svoj maximum,da li si nekada poželjela da se odmoriš i napraviš malu pauzu u karijeri ?
-O pauzi ću razmisljati onog trenutka kada budem želela da upotpunim svoj život kao majka. Ne želim da idem na nastupe,dok moja beba odrasta,vec želim da budem uz svoje dete dok mu raste prvi zubić i prvi put kaze “mama”.
-U jednom mediju smo mogli pročitati da si prekinula dijetu i treninge,jer ti je pozlilo,koliko je to i dal je uopće istina ( jer znamo da svakodnevno o tebi plasiraju lažne informacije )
-Laž, nije se to desilo. Izmišljeno je sve.

Danijella:
Zanima me da li si planirala neki duet na novom albumu?
-Već sam odgovorila da je novi album u pripremi,možda i bude neki duet.

mala zg :
Seko kada ćeš u Zagreb ponovo?
-Uskoro,u pregovorima sam.
Hoću li se imati priliku slikati s tobom?
-Ako bude prilike naravno da hoceš.

Natasha:
Da li si uradila nekada nešto protiv svoje volje zato što si mislila da to tako treba?
-Jesam,par puta.
Uspevaš li dovoljno da napuniš baterije i odmoriš se za samo mesec dana odmora godišnje,s obzirom da non stop radis ?
-Idem ja vise puta godišnje na odmore samo vi ponekad ne znate,ne moram baš sve da odajem, hahah - šalim se

Sekicaa :
Koja vam je najdraža boja???
-Braon.
Sta mislite o vašoj velikoj obozavateljici Simoni Gotovac??
-Lepa žena.

SanDraa :
Da li si zadovoljna sa tvojom novom kolekcijom QUEEN S* ?
-Jako sam zadovoljna svojom kolekcijom i mogu reći da prodaja ide odlično.Modeli su skoro svi rasprodati,i drago mi je što novac koji ide u humanitarne svrhe završi u rukama onih kojima je pomoc zaista potrebna.

Ana89Beograd:
Kako se lepše osećaš, sa svetlom ili sa tamnijom bojom kose?
-Svaka promena mi prija,tako da često menjam boju kose, ali glasam za svetliju.
S obzirom da su vec počeli završni radovi na novoj kući, da li planiraš da napravis neki prostor za jos kućnih ljubimaca pored Cezara i Bjonde?
-Cezar i Bjonda imaće svoje “carstvo” u mom novom domu,i kao sto sam napomenula biću tu jos novih kućnih ljubimaca.imaće svoju malu sobu za uživanje.
Kada bi odprilike trebao da bude tvoj veliki solistički koncert u Beogradu?
- Solistički koncet u Beogradu je u pripremi,a kada će tačno biti to još uvek pregovaram,posle novog albuma svakako.
Da li planiras da u kolekciju "Queen'S" staviš u prodaju još svojih haljina koje si nosila na nastupima u toku prošle godine?
-Za sada ne.
Da li planiraš da nastavis saradnju sa momcima iz "Amadeus" i "Ok" benda?
-“Amadeus bend” I “OK bend” su bili gosti na snimanjima mog show programa,sa njima sam ostavrila divnu saradnju.

Sky:
Kako reagujete kada iz novina saznate nesto o promenama u svom zivotu???
-Pa drago mi je da me obaveštavaju na vreme,kada sam raskinula sa Mladenom,kada sam se pomirila,koliko sam smršala,sta sam kupila,sta jedem,hvala im.
Vidimo da ste bili u poseti mališanima iz Mionice. Da li je Humanitarni fond počeo zvanično sa radom i recite nam nesto vise o fondu? Hvala
-Počeo je sa radom krajem prošle godine i sada uveliko obavljmo akcije. U sredu idemo za Čačak da posetimo dve porodice,nestrpljivo cekam taj dan.
Nazad na vrh Ići dole
J0wana_95
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 2261
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Datum upisa : 18.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Pet Apr 24, 2009 1:54 pm

slatka je i ima extra pesme
Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda

Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Ned Maj 03, 2009 3:52 am

J0wana_95 ::
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1789
Godina : 23
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Datum upisa : 08.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Sub Maj 09, 2009 7:43 pm

"Nemoguća misija” nahvatala Seku Aleksić!

Novi ciklus popularnog serijala najpoznatije srpske skrivene kamere „Nemoguća misija" startuje 20. maja u 22 sata na televiziji Pink. Posle brojnih „misija" u kojima su „nasamarene" najpoznatije javne ličnosti, produkcijske kuće „Beoton" i „Rikošet", koje stoje iza ovog projekta, pripremile su još bolje i uzbudljivije emisije za novu sezonu. Inače, novi serijal će početi misijom „Seka Aleksić". Emisija sa trenutno najpopularnijom srpskom folk zvezdom pripremana je dugo, a snimljena je prilikom njenog gostovanja na dodeli muzičke nagrade „Melko" u Zaječaru. Seka je tada posetila “Sigurnu žensku kuću” u Zaječeru i doživela veliku neprijatnost. Naime, dok je razgovarala sa jednom stanarkom Sigurne kuće, u prostoriju je upao njen razbesneli muž koji je vikao i skoro fizički nasrnuo na nesrećnu ženu. Seka je odreagovala zaštitnički i pokušala da spase napadnutu ženu, ne sumnjajući da je zapravo i sama žrtva.

J0wana_95
Zvezda granda
Zvezda granda

Broj poruka : 2261
Koliko volite Jovana :
100 / 100100 / 100

Datum upisa : 18.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Seka Aleksic   Ned Maj 10, 2009 2:45 am

J0wana_95 ::